Zapraszamy uczestników projektu „Zaplanuj swoją przyszłość z Akademickim Biurem Karier PWSZ w Krośnie" do udziału w SYMULACJI ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ.

Weź udział w wyjątkowym spotkaniu, z profesjonalnym rekruterem – Anitą Szydło - Specjalistą ds. personalnych w firmie Eba sp. z o.o.

Zobacz jak wygląda prawdziwa rozmowa kwalifikacyjna, wejdź w rolę kandydata, daj sobie szansę na zadanie pytania rekruterowi. Zapytaj o jego opinię po rozmowie.

Zgłoś swój udział i prześlij CV do 5 czerwca na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 W ramach projektu pt.: „Zaplanuj swoją przyszłość z Akademickim Biurem Karier w PWSZ w Krośnie” nr POWR.03.01.00-00-B039/17 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, w dniach 5 i 19 kwietnia 2018 roku odbyły się warsztaty z przedsiębiorczości pn. Źródła finansowania działalności gospodarczej. W szkoleniu udział wzieli uczestnicy projektu, studenci trzeciego roku studiów PWSZ w Krośnie.

Zajęcia przeprowadziła dr Liliana Mierzwińska. Tematyka warsztatów obejmowała kredyty i działalność funduszy pożyczkowych oraz funduszy poręczeń kredytowych, leasing, factoring, franczyza. Uczestnicy warsztatów dowiedzieli się również o możliwości finansowania rozwoju przedsiębiorstwa ze środków UE oraz o możliwościach wsparcia oferowanych przez Powiatowe Urzędy Pracy.

 

 

W dniach 5 i 19 kwietnia 2018 roku w ramach projektu pt.: „Zaplanuj swoją przyszłość z Akademickim Biurem Karier w PWSZ w Krośnie” nr POWR.03.01.00-00-B039/17 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój odbył się cykl szkoleń z przedsiębiorczości pn. Administracyjno-prawne aspekty zakładania działalności gospodarczej. W warsztatach udział wzięli uczestnicy projektu, studenci trzeciego roku studiów PWSZ w Krośnie.

Zajęcia przeprowadziła dr Beata Ujda-Dyńka. Podczas warsztatów  uczestnicy projektu dowiedzieli się o formach organizacyjno-prawnych przedsiębiorstw, wymaganiach związanych z nazwą przedsiębiorstwa, zapoznali się również z procedurą rejestracyjną własnej działalności.

Warsztaty Administracyjno-prawne aspekty zakładania działalności gospodarczej 5.04.2018

Warsztaty Administracyjno-prawne aspekty zakładania działalności gospodarczej 19.04.2018

W ramach realizacji projektu pn. "Zaplanuj swoją przyszłość z Akademickim Biurem Karier w PWSZ w Krośnie" w dniu 8 marca br. odbyły się pierwsze warsztaty z przedsiębiorczości.
Uczestnicy projektu udział wzięli w zajęciach pt. "Jak napisać biznesplan", prowadzonych przez dr Lilianę Mierzwińską. Kolejne spotkanie już 22 marca, serdecznie zapraszamy

 

Miło nam poinformować, że wraz z początkiem 2018 roku rozpoczynamy realizację projektu: „Zaplanuj swoją przyszłość z Akademickim Biurem Karier w PWSZ w Krośnie” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Badanie kompetencji, doradztwo zawodowe, warsztaty i szkolenia z przedsiębiorczości, Targi Pracy – to najważniejsze elementy projektu „Zaplanuj swoją przyszłość z Akademickim Biurem Karier w PWSZ w Krośnie”, którymi zostaną objęci studenci PWSZ w Krośnie.
Rekrutacja już trwa!!!  Projekt skierowany jest do studentów ostatniego roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.
Uczestnicy projektu podniosą swoje kompetencje w zakresie przedsiębiorczości i przygotują się do wejścia na rynek pracy, poprzez budowanie świadomości, rozwijanie postaw przedsiębiorczych oraz kształtowanie swojej ścieżki kariery
Rekrutacja trwa! Zgłoś się już dzisiaj!
Kto może wziąć udział?
Studenci ostatniego roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych
Co oferujemy w ramach projektu?
•    indywidualne doradztwo zawodowe  oraz diagnozę kompetencji i predyspozycji zawodowych - doradca zawodowy pomoże Ci w określeniu zainteresowań i predyspozycji zawodowych. Dzięki narzędziom diagnostycznym lepiej poznasz swoje kompetencje, obszary do rozwoju oraz potrzeby. Otrzymasz wsparcie w tworzeniu planu kariery, a także przygotujesz się do wejścia na rynek pracy.
•    doradztwo w zakresie przedsiębiorczości - to cykl szkoleń i warsztatów z zakresu przedsiębiorczości mających na celu rozwijanie i kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród uczestników projektu, zwiększenie aktywności zawodowej na rynku pracy, zakładanie działalności gospodarczej m.in. zgodnie z kierunkiem kształcenia.

Regulamin Projektu oraz formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www.pwsz.krosno.pl/projektabk

Dokumenty należy złożyć w Biurze Karier PWSZ w Krośnie, pok. 01, Rynek 1.

 

Możecie wziąć udział w dowolnej ilości szkoleń!

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.
Kontakt:
Akademickie Biuro Karier PWSZ w Krośnie,
ul. Rynek 1, 38 – 400 Krosno
pokój 01
tel. 13 43 755 18
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

podkarpackie

 15

 

3

 

12 

5

neuvoo-1 


interviewme
7

6

1 

 4

8

 

a0001


lider-rzeszowskiego-sld-szefem-wup-w-rzeszowie


ohp logo big

 

10

  

14

 2

 

money-logo

 

MONSTER WORLDMARK